Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Score
be: Адзнака

en: Owner
be: Уладальнік

en: Default image
be: Выява па змаўчанні
