Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.9) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы
