Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Place
fa: محل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Score
fa: امتیاز

en: Owner
fa: مالک

en: Members
fa: اعضا

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض
