Opigno Instructor-led Trainings (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Score
ka: ქულა

en: Owner
ka: მფლობელი
