Opigno Learning path (3.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Catalog
bg: Каталог

en: Add
bg: Добави

en: Modules
bg: Модули

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Done
bg: Готово

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Authored by
bg: Написано от

en: Address
bg: Адрес

en: Forum
bg: Форум

en: Duration
bg: Период

en: Pending
bg: В изчакване

en: Show
bg: Покажи

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Results
bg: Резултати

en: Finished
bg: Приключен

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Hide
bg: Скрий

en: Joined
bg: Регистриран

en: Started
bg: Начало

en: Upload a new image
bg: Качи снимка
