Opigno Learning path (3.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (92 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Send invitation
fi: Lähetä kutsu

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Request subscription
fi: Tee tilauspyyntö.

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: True
fi: Tosi

en: Catalog
fi: Tuoteluettelo

en: Add
fi: Lisää

en: Modules
fi: Moduulit

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Continue
fi: Jatka

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Done
fi: Tehty

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Block
fi: Lohko

en: Module
fi: Moduuli

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Score
fi: Tulos

en: Published
fi: Julkaistu

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Address
fi: Osoite

en: Members
fi: Jäsenet

en: Start
fi: Alkaa

en: Forum
fi: Foorumi

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Close
fi: Sulje

en: Duration
fi: Kesto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Share
fi: Jaa

en: Pending
fi: Odottaa

en: Show
fi: Näytä

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Results
fi: Tulokset

en: Documents
fi: Dokumentit

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Finished
fi: Valmis

en: Complete
fi: Valmis

en: Group settings
fi: Ryhmän asetukset

en: Apply
fi: Käytä

en: Add members
fi: Lisää jäseniä

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Hide
fi: Piilossa

en: Joined
fi: Liittyi

en: Finish
fi: Valmis

en: About
fi: Tietoja

en: Started
fi: Aloitettu

en: Steps
fi: Vaiheet

en: Upload a new image
fi: Siirrä uusi kuva

en: Created by
fi: Luonut

en: close
fi: sulje

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Group content
fi: Ryhmän sisältö

en: Group content type
fi: Ryhmän sisältötyyppi

en: Master
fi: Isäntä

en: Request message
fi: Kutsuviesti

en: Group overview
fi: Ryhmän yleiskatsaus
