Opigno Learning path (3.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (65 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Show
bo: སྟོན

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Add members
bo: ཁོངས་མི་ཁ་སྣོན།

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
