Opigno Learning path (3.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
