Opigno Learning path (3.0.0) - en to et translation catalogue (82 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Send invitation
et: Saada kutse

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: True
et: Tõene

en: Catalog
et: Kataloog

en: Modules
et: Moodulid

en: Manage
et: Halda

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Module
et: Moodul

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Authored by
et: Autor

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Start
et: Algus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Close
et: Sulge

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Share
et: Jaga

en: Pending
et: Ootel

en: Show
et: Näita

en: Activity
et: Tegevus

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Results
et: Tulemused

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Finished
et: Valmis

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: Apply
et: Rakenda

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Hide
et: Peida

en: Offset
et: Nihe

en: Joined
et: Liitus

en: Finish
et: Valmis

en: About
et: Programmist

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Hide lower priority columns
et: Peida väheolulised veerud

en: Media name
et: Meedia nimetus
