Opigno Learning path (3.1.2) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Send invitation
ne: निम्तो पठाउनुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Forum
ne: फोरम

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Results
ne: परिणाम

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
