Opigno Learning path (8.x-1.10) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Category
ga: Ábhar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: 1 month
ga: mí amháin

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
