Opigno Learning path (8.x-1.11) - en to am translation catalogue (34 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Date
am: ቀን

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
