Opigno Learning path (8.x-1.11) - en to eu translation catalogue (84 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Private
eu: Pribatua

en: Group
eu: Taldea

en: Send invitation
eu: Gonbidapena bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: none
eu: bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: True
eu: Egiazkoa

en: Add
eu: Gehitu

en: Length
eu: Luzera

en: Modules
eu: Moduluak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Module
eu: Modulua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: home
eu: hasiera

en: Details
eu: Xehetasunak

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Forum
eu: Foroa

en: Last
eu: Azkena

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Duration
eu: Iraupena

en: Show
eu: Erakutsi

en: First
eu: Lehena

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Results
eu: Emaitzak

en: completed
eu: osatuta

en: details
eu: xehetasunak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Finished
eu: Amaituta

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Information
eu: Informazioa

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Joined
eu: Sartuta

en: Finish
eu: Amaitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Started
eu: Hasita

en: done
eu: eginda

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
