Opigno Learning path (8.x-1.12) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Modules
mk: Модули

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Global settings
mk: Глобални поставувања

en: Details
mk: Детали

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
