Opigno Learning path (8.x-1.15) - en to el translation catalogue (81 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: True
el: Αληθής

en: Add
el: Προσθήκη

en: Length
el: Μήκος

en: Modules
el: Μονάδες

en: Manage
el: Διαχείριση

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Module
el: Μονάδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Start
el: Αρχή

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Last
el: Τελευταίο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Folder
el: Φάκελος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Show
el: Εμφάνιση

en: First
el: Πρώτο

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Failed
el: Απέτυχε

en: details
el: λεπτομέρειες

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Joined
el: Ημ. Εγγραφής

en: About
el: Περί

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Activities
el: Δραστηριότητες

en: done
el: έγινε

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ

en: Hide lower priority columns
el: Απόκρυψη στηλών μικρότερης προτεραιότητας
