Opigno Learning path (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Continue
km: បន្ត

en: Active
km: សកម្ម

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Forum
km: វេទិកា

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Hide
km: លាក់

en: About
km: អំពី

en: done
km: ធ្វើ​រួច
