Opigno Learning path (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (98 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Next
tr: Sonraki

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Private
tr: Özel

en: Group
tr: Grup

en: Send invitation
tr: Davetiye gönder

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Public
tr: Açık

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: none
tr: hiçbiri

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: True
tr: Doğru

en: Length
tr: Uzunluk

en: Modules
tr: Modüller

en: Manage
tr: Yönetim

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Continue
tr: Devam et

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Block
tr: Blok

en: Module
tr: Modül

en: Off
tr: Kapalı

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Score
tr: Puan

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Authored by
tr: Yazan

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Members
tr: Üyeler

en: Start
tr: Başlangıç

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Last
tr: Son

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Duration
tr: Süre

en: Folder
tr: Klasör

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Show
tr: Göster

en: First
tr: Birinci

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: completed
tr: tamamlandı

en: details
tr: ayrıntılar

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Apply
tr: Uygula

en: Add members
tr: Üye ekle

en: Information
tr: Bilgi

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Hide
tr: Gizle

en: Passed
tr: Geçti

en: Timeline
tr: Timeline (Zaman Şeridi)

en: Sort
tr: Sırala

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Finish
tr: Bitir

en: About
tr: Hakkında

en: Member
tr: Üye

en: Started
tr: Başladı

en: Steps
tr: Adımlar

en: Show details
tr: Ayrıntıları göster

en: done
tr: tamam

en: Admin
tr: Yönetim

en: In progress
tr: Devam eden

en: Created by
tr: Oluşturan

en: close
tr: kapat

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Certificate
tr: Sertifika

en: Group content
tr: Grup içeriği

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Media name
tr: Medya adı
