Opigno Learning path (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (104 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Next
pl: Dalej

en: Operations
pl: Operacje

en: Private
pl: Prywatne

en: Group
pl: Grupa

en: Send invitation
pl: Wyślij zaproszenie

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: none
pl: brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: True
pl: Prawda

en: Length
pl: Długość

en: Modules
pl: Moduły

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Email Address
pl: Adres Email

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Module
pl: Moduł

en: Off
pl: Wyłączony

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Score
pl: Wynik

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Authored by
pl: Autor

en: Details
pl: Szczegóły

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Start
pl: Początek

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Last
pl: Ostatni

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Show
pl: Pokaż

en: First
pl: Pierwszy

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Results
pl: Wyniki

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: completed
pl: zakończony

en: details
pl: szczegóły

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Finished
pl: Ukończono

en: Group settings
pl: Ustawienia grupy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Add members
pl: Dodaj członków

en: Information
pl: Informacja

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Hide
pl: Ukryj

en: Passed
pl: Zdany

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Finish
pl: Zakończ

en: About
pl: O stronie

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Activities
pl: Aktywności

en: Create new user
pl: Utwórz nowego użytkownika

en: Show details
pl: Pokaż szczegóły

en: done
pl: zrobione

en: Upload a new image
pl: Wyślij nowy obraz

en: In progress
pl: W toku

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Alphabetic order
pl: Porządek alfabetyczny

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Select image
pl: Wybierz obrazek

en: Request group membership
pl: Poproś o dołączenie do grupy

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Group content type
pl: Typ zawartości grupy

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Request message
pl: Komunikat żądania

en: more details
pl: więcej szczegółów

en: Group overview
pl: Przegląd grupy

en: Media name
pl: Nazwa mediów
