Opigno Learning path (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (87 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Private
lv: Privāts

en: Group
lv: Grupa

en: Send invitation
lv: Nosūtīt ielūgumu

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: True
lv: Jā

en: Length
lv: Garums

en: Modules
lv: Moduļi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Prev
lv: Iepr

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Start
lv: Sākt

en: Forum
lv: Forums

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Image only
lv: Tikai bildes

en: Last
lv: Pēdējā

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Duration
lv: Ilgums

en: Folder
lv: Mape

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: Show
lv: Rādīt

en: First
lv: Pirmā

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Results
lv: Rezultāti

en: completed
lv: pabeigts

en: details
lv: detaļas

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Add members
lv: Pievienot biedrus

en: Information
lv: Informācija

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Finish
lv: Pabeigt

en: About
lv: Par

en: Started
lv: Sākts

en: Steps
lv: Soļi

en: done
lv: pabeigts

en: Upload a new image
lv: Ielādēt jaunu attēlu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks
