Opigno Learning path (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (48 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Group
gu: સમૂહ

en: Send invitation
gu: આમંત્રણ મોકલો

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Date
gu: તારીખ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: True
gu: સાચું

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Details
gu: વિગતો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Results
gu: પરિણામો

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: details
gu: વિગતો

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Joined
gu: જોડાયા

en: About
gu: વિશે

en: done
gu: પૂર્ણ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
