Opigno Learning path (8.x-1.15) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Next
af: Volgende

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Send invitation
af: Stuur uitnodiging

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: site name
af: werfnaam

en: Image
af: Beeld

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Authored by
af: Geskep deur

en: home
af: tuis

en: Pending
af: Hangende

en: Show
af: Vertoon

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Results
af: Resultate

en: details
af: besonderhede

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: Progress status
af: Vorderingsverslag

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
