Opigno Learning path (8.x-1.15) - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Modules
sl: Moduli

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Authored by
sl: Avtor

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Pending
sl: Čaka

en: Show
sl: Prikaži

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Results
sl: Rezultati

en: details
sl: podrobnosti

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Finished
sl: Končano

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Hide
sl: Skrij

en: About
sl: O modulu

en: done
sl: opravljeno
