Opigno LMS (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (52 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Last access
gl: Último acceso

en: Calendar
gl: Calendario

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Administrator
gl: Administrador

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Compact
gl: Compacto

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico
