Opigno LMS (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.
