Opigno LMS (3.0.2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Footer
ne: फुटर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Who's online
ne: को अनलाईन छ ?

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
