Opigno LMS (3.0.3) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Who's online
or: କିଏ ସଂଯୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି
