Opigno LMS (3.0.9) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Statistics
bs: Statistika

en: Picture
bs: Slika

en: User
bs: Korisnik

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Calendar
bs: Kalendar

en: First name
bs: Ime

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Tools
bs: Alati

en: Recent comments
bs: Zadnji komentari

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Who's online
bs: Ko je online

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni

en: Basic block
bs: Osnovni blok

en: A basic block contains a title and a body.
bs: Osnovni blok sadrži naslov i tijelo.

en: Website feedback
bs: Povratna informacija sa stranice

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
