Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (53 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Upload
af: Oplaai

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Member for
af: Lid vir

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Permission
af: Permissie

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: - All -
af: - Alle -

en: Who's new
af: Wie is nuut

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: No front page content has been created yet.
af: Geen voorbladinhoud is al geskep nie.

en: Master
af: Meester
