Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Calendar
ga: Féilire

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
