Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (122 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Image
lv: Attēls

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Catalog
lv: Katalogs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Last
lv: Pēdējā

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Group members
lv: Grupas biedri

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: First
lv: Pirmā

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Permission
lv: Atļauja

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Administrator
lv: Administrators

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Video file
lv: Video fails

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
