Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (95 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Image
oc: Imatge

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Catalog
oc: Catalòg

en: Audio
oc: Àudio

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Picture
oc: Imatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Files
oc: Fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Role
oc: Ròtle

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Last
oc: Darrièr

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Duration
oc: Durada

en: Sort by
oc: Triar per

en: Messages
oc: Messatges

en: Token
oc: Geton (token)

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: First
oc: Primièr

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Apply
oc: Aplicar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Permission
oc: Dreit

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: Offset
oc: Decalatge

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Temporary
oc: Temporari

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Who's new
oc: Membres novèls

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Who's online
oc: Utilizaires en linha

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: No front page content has been created yet.
oc: Cap de contengut de pagina d'acuèlh es pas estat creat pel moment.

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
