Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (52 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Member for
sl: Registriran

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
