Opigno LMS (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (35 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Catalog
th: แคตตาล็อก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Messages
th: ข้อความ

en: author
th: ผู้เขียน

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: People
th: บุคคล

en: Video
th: วีดีโอ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Member
th: สมาชิก

en: Permanent
th: ถาวร

en: Temporary
th: ชั่วคราว

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ
