Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (63 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Catalog
bg: Каталог

en: Audio
bg: Музика

en: Filename
bg: Име на файла

en: Updated
bg: Обновено

en: Upload
bg: Трансфер

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Private messages
bg: Лични съобщения

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Calendar
bg: Календар

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Duration
bg: Период

en: Messages
bg: Съобщения

en: Member for
bg: Член от

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Permission
bg: Разрешение

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bg: Колко минути потребителят трябва да бъде смятан за онлайн, след като е напуснал сайта.

en: Joined
bg: Регистриран

en: Who's new
bg: Нови потребители

en: Who's online
bg: Кой е онлайн

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права

en: Changed date
bg: Дата на промяна
