Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (96 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Group members
bo: ཚོ་ཆུང་གི་ཁོངས་མི།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: First
bo: དང་པོ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Who's new
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
