Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (57 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: File
eo: Dosiero

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Desc
eo: malkreske

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Member for
eo: Membro dum

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Permission
eo: Permeso

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.

en: Asc
eo: kreske
