Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (149 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Catalog
et: Kataloog

en: Audio
et: Heli

en: Filename
et: Failinimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Calendar
et: Kalender

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: Last
et: Viimane

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Messages
et: Sõnumid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: First
et: Esimene

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: Audio file
et: Helifail

en: Administrator
et: Haldur

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Sort
et: Järjesta

en: Offset
et: Nihe

en: Joined
et: Liitus

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Video file
et: Video fail

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video
