Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (207 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Image
hu: Kép

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Updated
hu: Frissítve

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Picture
hu: Kép

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Files
hu: Fájlok

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Private messages
hu: Személyes üzenetek

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: Calendar
hu: Naptár

en: Role
hu: Szerepkör

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Last
hu: Utolsó

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Tools
hu: Eszközök

en: Duration
hu: Időtartam

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Group members
hu: Csoport tagjai

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Token
hu: Vezérjel

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: First
hu: Első

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Video
hu: Videó

en: Edit member
hu: Tag szerkesztése

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Used in
hu: Ez használja

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Subgroups
hu: Alcsoportok

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hu: Meghatározza, hogy mennyi ideig kell egy felhasználót a webhelyen lévőnek tekinteni, miután egy oldalt megtekintett.

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Member
hu: Tag

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Frontpage
hu: Címlap

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: Video file
hu: Videófájl

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Who's new
hu: Új felhasználók

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Who's online
hu: Jelenlévő felhasználók

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Alphabetic order
hu: Ábécé sorrend

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: No front page content has been created yet.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom.

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Find and manage people interacting with your site.
hu: A webhellyel kapcsolatban álló emberek keresése és adminisztrációja.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Achievements
hu: Eredmények

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Remove member
hu: Tag eltávolítása

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: Dropbutton
hu: Lenyíló gomb

en: Install Opigno with commonly used features pre-configured.
hu: Az <em>Opigno</em> telepítése a gyakran használt funkciók alapbeállításaival.

en: Training catalogue
hu: Képzési katalógus

en: Custom block library
hu: Egyéni blokkok könyvtára

en: Registering module
hu: Használó modul

en: File usage
hu: Fájl használata

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Outsider
hu: Külsős

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Find and manage custom blocks.
hu: Egyéni blokkok keresése és kezelése.

en: Find and manage files.
hu: Fájlok keresése és kezelése.

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
hu: Egy listát jelenít meg a webhely legfrissebb felhasználói fiókjairól.

en: Who's online block
hu: Jelenlévő felhasználók blokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
hu: Megmutatja a legutóbb aktív felhasználókat és az aktív felhasználók számát.

en: There are no custom blocks available.
hu: Nem érhetőek el egyéni blokkok.

en: Files overview
hu: Fájlok áttekintése

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
hu: {{ arguments.fid }} fájlhasználati információi

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Welcome to [site:name]
hu: [site:name] – üdvözlet a webhelyen!

en: Name or email contains
hu: Név vagy e-mail tartalmazza

en: A list of new users
hu: Új felhasználók egy listája

en: There are currently @total users online.
hu: Jelenleg @total felhasználó van online.

en: There are currently 0 users online.
hu: Jelenleg 0 felhasználó van bejelentkezve.

en: A list of users that are currently logged in.
hu: Egy lista a jelenleg bejelentkezett felhasználókról.

en: View member link
hu: Tagi kapcsolat megtekintése

en: View member
hu: Tag megtekintése

en: Edit member link
hu: Tagi kapcsolat szerkesztése

en: Remove member link
hu: Tagi kapcsolat eltávolítása

en: No members available.
hu: Nincsenek rendelkezésre álló tagok.

en: Member account
hu: Tagi fiók

en: Link to Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalomra

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése

en: Link to edit Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom szerkesztéséhez

en: Link to delete Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom törléséhez

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
hu: {{ arguments.gid|placeholder }} tag

en: Private Message Inbox
hu: Bejövő személyes üzenetek

en: Private Message Notification
hu: Személyes üzenetek értesítései

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Catalog thumbnail
hu: Katalógus bélyegkép

en: Membership relation
hu: Tagsági kapcsolat

en: Learning Path: Subgroup (Class)
hu: Tanulási út: alcsoport (osztály)

en: Learning Path: Subgroup (Course)
hu: Tanulási út: alcsoport (kurzus)

en: - Any -|All Categories
hu: - Bármelyik -|Összes kategória

en: Dashboard: Calendar legend
hu: Irányítópult: Naptár címke

en: Dashboard: Search form
hu: Irányítópult: Keresési űrlap

en: Dashboard: Recent content
hu: Irányítópult: Friss tartalom

en: Dashboard: Latest active trainings
hu: Irányítópult: Legutóbbi aktív képzések

en: Dashboard: Opigno calendar block
hu: Irányítópult: <em>Opigno</em> naptár blokk

en: Dashboard: Opigno Notifications: Dashboard - Unread Notifications
hu: Irányítópult: <em>Opigno</em> értesítések: Irányítópult – Olvasatlan értesítések

en: Dashboard: Private Message: Dashboard - Last Threads
hu: Irányítópult: Személyes üzenetek: Irányítópult – Legfrissebb levélszálak

en: Dashboard: Who's new
hu: Irányítópult: Új felhasználók

en: Dashboard: Who's online
hu: Irányítópult: Online felhasználók

en: LP Steps
hu: Tanulási út lépések

en: Catalog Primary admin actions
hu: Katalógus elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Learning path thumbnail
hu: Tanulási út bélyegkép

en: Add the Administrator role to the selected user(s)
hu: Kiválasztott felhasználók felruházása az <em>Adminisztrátor</em> szerepkörrel

en: Add the Content manager role to the selected user(s)
hu: Kiválasztott felhasználók felruházása a <em>Tartalomkezelő</em> szerepkörrel

en: Add the Opigno administrator role to the selected user(s)
hu: Kiválasztott felhasználók felruházása az <em>Opigno adminisztrátor</em> szerepkörrel

en: Add the Statistics reader role to the selected user(s)
hu: Kiválasztott felhasználók felruházása a <em>Statisztika megtekintő</em> szerepkörrel

en: Add the User manager role to the selected user(s)
hu: Kiválasztott felhasználók felruházása a <em>Felhasználókezelő</em> szerepkörrel

en: Remove the Administrator role from the selected user(s)
hu: Az <em>Adminisztrátor</em> szerepkör megvonása a kiválasztott felhasználóktól

en: Remove the Content manager role from the selected user(s)
hu: A <em>Tartalomkezelő</em> szerepkör megvonása a kiválasztott felhasználóktól

en: Remove the Opigno administrator role from the selected user(s)
hu: Az <em>Opigno adminisztrátor</em> szerepkör megvonása a kiválasztott felhasználóktól

en: Remove the Statistics reader role from the selected user(s)
hu: A <em>Statisztika megtekintő</em> szerepkör megvonása a kiválasztott felhasználóktól

en: Remove the User manager role from the selected user(s)
hu: A <em>Felhasználókezelő</em> szerepkör megvonása a kiválasztott felhasználóktól
