Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (121 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Private messages
lt: Privačios žinutės

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Members
lt: Nariai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Last
lt: Paskutinis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Member for
lt: Narys jau

en: First
lt: Pirmas

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Administrator
lt: Administratorius

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Custom block library
lt: Saviti blokai

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: There are no custom blocks available.
lt: Nėra savitų blokų.

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.
