Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: People
mg: Olona

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: No front page content has been created yet.
mg: Tsy mbola misy zavatra aseho eto amin'ny pejy voalohany
