Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (47 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: First
my: ပထမ

en: author
my: စာရေးသူ

en: People
my: လူများ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Who's new
my: အသင်း၀င်သစ်များ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Who's online
my: ရောက်ရှိနေသူများ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: No front page content has been created yet.
my: ရှေ့စာမျက်နှာတွင် ပြသရန်အတွက် မည်သည့် အကြောင်းအရာမျှ မရှိသေးပါ။

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
