Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (167 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: File
nl: Bestand

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Private messages
nl: Privéberichten

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Desc
nl: Aflopend

en: Members
nl: Leden

en: Calendar
nl: Kalender

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Last
nl: Laatste

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Group members
nl: Groepsleden

en: Messages
nl: Berichten

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: First
nl: Eerste

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Slide
nl: Schuiven

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Edit member
nl: Lid bewerken

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Administrator
nl: Beheerder

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Sort
nl: Sorteren

en: Joined
nl: Lid geworden

en: Member
nl: Lid

en: Block type
nl: Bloktype

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Delete relation
nl: Relatie verwijderen

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Video file
nl: Filmbestand

en: File upload
nl: Bestandsupload

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Who's online
nl: Wie is online

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Alphabetic order
nl: Alfabetische volgorde

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Achievements
nl: Prestaties

en: Allowed extension
nl: Toegestane extensie

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Remove member
nl: Lid verwijderen

en: Interactive content
nl: Interactieve inhoud

en: Edit relation
nl: Relatie wijzigen

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop

en: Install Opigno with commonly used features pre-configured.
nl: Installeer Opigno met vooraf geconfigureerde veelgebruikte functies.

en: Training catalogue
nl: Trainingscatalogus

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: Registering module
nl: Module registreren

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Outsider
nl: Buitenstaander

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Website feedback
nl: Website-feedback

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aagepaste blokken beschikbaar.

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
nl: {{ arguments.gid|placeholder }} leden

en: Use local files for reusable media.
nl: Gebruik lokale bestanden voor herbruikbare media.

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Catalog thumbnail
nl: Catalogusminiatuur

en: Membership relation
nl: Lidmaatschapsrelatie

en: Learning Path: Subgroup (Class)
nl: Leertraject: subgroep (klas)

en: Adds <em class="placeholder">Class</em> groups to groups both publicly and privately.
nl: Voegt <em class="placeholder">Klas</em>-groepen toe aan groepen, zowel openbaar als afgeschermd.

en: Learning Path: Subgroup (Course)
nl: Leertraject: subgroep (cursus)

en: Adds <em class="placeholder">Course</em> groups to groups both publicly and privately.
nl: Voegt <em class="placeholder">Cursus</em>-groepen toe aan groepen, zowel openbaar als afgeschermd.

en: Opigno training catalog
nl: Opigno trainingscatalogus

en: - Any -|All Categories
nl: - Alle -|Alle categorieën

en: group-member
nl: groepslid

en: Learning path thumbnail
nl: Leertraject miniatuur
