Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
