Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (117 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Upload
sk: Nahrať

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Private messages
sk: Súkromné správy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Last
sk: Posledné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: Messages
sk: Správy

en: Member for
sk: Členom už

en: First
sk: Prvý

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Administrator
sk: Administrátor

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Joined
sk: Členom od

en: Member
sk: Člen

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Entity type
sk: Typ entity

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: There are no custom blocks available.
sk: Žiadne vlastné bloky nie sú dostupné.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú
