Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (44 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Tags
sq: Etiketat

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Permission
sq: Të drejta

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sq: Një përdorues konsiderohet në linjë për këtë kohë mbasi të ketë vizituar një faqe.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Who's new
sq: Përdorues të rinj

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal

en: Who's online
sq: Kush është në linjë
