Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (63 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Block description
sr: Опис блока

en: Administrator
sr: Администратор

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Who's new
sr: Нови корисници

en: Who's online
sr: Ко је онлине?

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: Who's online block
sr: Блок "Ко је онлајн?"

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: A list of new users
sr: Листа нових корисника

en: There are currently @total users online.
sr: Тренутно је @total корисника онлине.

en: A list of users that are currently logged in.
sr: Листа корисника који су тренутно улоговани.
