Opigno LMS (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (151 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Language
tr: Dil

en: more
tr: daha fazla

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: File
tr: Dosya

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Use count
tr: Kullanım sayısı

en: Image
tr: Resim

en: Feed
tr: Akış

en: Name
tr: İsim

en: Help
tr: Yardım

en: Catalog
tr: Katalog

en: Audio
tr: Ses

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Upload
tr: Yükle

en: Picture
tr: Görsel

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Files
tr: Dosyalar

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Private messages
tr: Özel iletiler

en: Roles
tr: Roller

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Last access
tr: Son erişim

en: Desc
tr: Azalan

en: Members
tr: Üyeler

en: Calendar
tr: Takvim

en: Role
tr: Rol

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Last
tr: Son

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Tools
tr: Araçlar

en: Duration
tr: Süre

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Messages
tr: İletiler

en: Token
tr: Simge

en: Member for
tr: Üyelik süresi

en: First
tr: Birinci

en: author
tr: yazar

en: Entity
tr: Nesne

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: People
tr: Kişiler

en: Blocked
tr: Engellendi

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Apply
tr: Uygula

en: Block description
tr: Blok açıklaması

en: Used in
tr: Şurada kullanılıyor

en: Permission
tr: İzinler

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: Subgroups
tr: Altgruplar

en: Administrator
tr: Yönetici

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
tr: Bir kullanıcı son sayfa ziyaretinden itibaren bu kadar süre boyunca çevrim içi olarak kabul edilir.

en: Sort
tr: Sırala

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Joined
tr: Katıldı

en: Member
tr: Üye

en: Block type
tr: Blok tipi

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Permanent
tr: Kalıcı

en: Temporary
tr: Geçici

en: No files available.
tr: Dosya yok.

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: MIME type
tr: MIME tipi

en: Upload date
tr: Yüklenme tarihi

en: Video file
tr: Video dosyası

en: File upload
tr: Dosya yüklemesi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Who's new
tr: Kimler yeni

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Who's online
tr: Kimler çevrim içi

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Your virtual face or picture.
tr: Sanal yüzünüz ya da resminiz.

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: No front page content has been created yet.
tr: Henüz bir ana sayfa içeriği oluşturulmadı.

en: Find and manage content.
tr: İçeriği bul ve yönet.

en: No people available.
tr: Hiç kimse mevcut değil.

en: Find and manage people interacting with your site.
tr: Sitenizle etkileşim kuran kişileri arayın ve yönetin.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
tr: Kullanıcı hesapları, roller ve izinleri yönetin.

en: Changed date
tr: Değiştirilme tarihi

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Dropbutton
tr: Açılır düğme

en: Custom block library
tr: Özel blok kütüphanesi

en: Registering module
tr: Eklenti kayıt ediliyor

en: File usage
tr: Dosya kullanımı

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Basic block
tr: Temel blok

en: A basic block contains a title and a body.
tr: Bir temel blok, bir başlık ve metinden oluşur.

en: Website feedback
tr: Web sitesi geri bildirimi

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: Find and manage custom blocks.
tr: Özel blokları bulun ve yönetin.

en: Find and manage files.
tr: Dosyaları bulun ve yönetin.

en: All content promoted to the front page.
tr: Tüm içerik ana sayfaya yükseltildi.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
tr: Sitedeki en yeni kullanıcıların listesini görüntüler.

en: Who's online block
tr: Çevrimiçi kullanıcılar bloğu

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
tr: Son zamanlarda en etkin kullanıcıların adlarını ve toplam etkin kullanıcı sayısını görüntüler.

en: There are no custom blocks available.
tr: Kullanılabilecek bir özel blok bulunamadı.

en: Files overview
tr: Dosya Özeti

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
tr: {{ arguments.fid }} için dosya kullanım bilgileri

en: Find and manage content
tr: İçeriği bulun ve yönetin

en: Welcome to [site:name]
tr: [site:name] sitesine hoş geldiniz

en: Name or email contains
tr: Ad ya da e-posta şunu içersin

en: A list of new users
tr: Yeni kullanıcılar listesi

en: There are currently @total users online.
tr: Şu anda @total kullanıcı çevrimiçi.

en: There are currently 0 users online.
tr: Şu anda 0 kullanıcı çevrimiçi.

en: A list of users that are currently logged in.
tr: Şu anda oturum açmış kullanıcıların listesi.

en: A locally hosted audio file.
tr: Yerel olarak barındırılan bir ses dosyası.

en: A locally hosted video file.
tr: Yerel olarak barındırılan bir video dosyası.
