Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: About
hi: के बारे में
