Opigno Learning Path Creation (1.0.4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Refresh
uk: Оновити

en: Title field is required.
uk: Поле "Заголовок" є обов'язковим.

en: About
uk: Про модуль

en: Module Name
uk: Назва Модулю

en: Certificate
uk: Сертифікат
