Opigno messaging (3.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
